Przedszkole Niepubliczne - Plutonu "AK" Torpedy

Nasza kadra- przedszkole niepubliczne

Barbara Frączek

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Nazywam się Barbara Frączek i jestem współzałożycielem ursusowskich przedszkoli o nazwie „Biedroneczka” które na terenie naszej dzielnicy działają już od 21 lat.

 W Niepublicznym  Przedszkolu  Biedroneczka pełnię funkcję dyrektora placówki, nauczyciela wychowania przedszkolnego, a także terapeuty  Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł magistra  na kierunku „Pedagogika Przedszkolna i Terapia Pedagogiczna”,  ukończyłam także  „Zarządzanie  Oświatą”.

Jestem  absolwentką Studium pomaturalnego o kierunku „Obsługa Ruchu Turystycznego”, turystyka do dnia dzisiejszego pozostała moją ogromną pasją.

Dzięki  udziałowi w certyfikowanych kursach  i szkoleniach mogę prowadzić terapie z zakresu:           Terapii  ręki,  Ruchu Rozwijającego Weroniki  Sherborne , Gimnastyki korekcyjnej, a także Treningu Umiejętności Społecznych .

Pełniąc funkcję dyrektora, zajmuję się tymi wszystkimi drobnymi sprawami   dzięki którym przedszkole może   sprawnie funkcjonować.

Jako wychowawca staram się  ukazać dzieciom świat pełen tolerancji i szacunku, tak aby każde dziecko czuło się akceptowane i kochane. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka ,odkrywanie jego możliwości jak i wspólne pokonywanie słabości.

Nie wyobrażam sobie pracy w innym zawodzie 🙂

Ciocia Jagoda 

W przedszkolu”Biedroneczka” jestem wychowawcą grupy   4-latków oraz prowadzę zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych.

Swoją drogę zawodową związaną z nauczaniem rozpoczęłam 3 lata temu. Od tamtej pory staram się na bieżąco rozwijać i pogłębiać wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.

Jestem studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Psychologia. Po zakończeniu studiów swoją pracę zawodową również wiąże z pracą z dziećmi.

Ciocia Iza

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam od pracy w przedszkolu państwowym w 1998 roku. Przez kilka kolejnych lat pracowałam w żłobkach państwowych i przedszkolach, nabierając doświadczenia w pracy dydaktycznej i wychowawczej z dziećmi w różnych grupach rozwojowych. 

    W przedszkolu “Biedroneczka” pracuję od 10 lat. Przez ten czas zajmowałam się edukacją i wychowaniem dzieci w młodszych i starszych grupach. W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie indywidualny rozwój dziecka. Wszystkie formy i metody pracy staram się dobierać do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci.

Ciocia Marta

Jestem Studentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Akademii  Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Obecnie jestem ciocią w grupie 5-6 latki. Jestem miłą , ciepłą i kreatywną osobą. Praca z dziećmi jest dla mnie najważniejsza , ich spojrzenie na świat jest wyjątkowe i uważam , że powinniśmy pielęgnować dobro które w nich jest.

Ciocia Ania

Jestem wychowawcą grupy 3-latków, od czterech lat pracuję w Przedszkolu  Biedroneczka.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i umiejętności zdobyte podczas wielu różnych szkoleń i kursów. Posiadam również kwalifikacje trenera kodowania.

Kodowanie jest moją pasją, którą dzielę się z dziećmi podczas prowadzonych przeze mnie zajęć.

Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość i satysfakcję, bo uśmiech dziecka jest największą nagrodą za wysiłek włożony w jego edukację.

Ciocia Iwona

 

Od ponad 3 lat pracuję z dziećmi a od roku w przedszkolu Biedroneczka.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi przedszkolnymi jak i żłobkowymi.

Jestem osobą ciepłą , wesołą , empatyczną. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro dzieci. Nadal sie kształcę poprzez różne kursy, szkolenia i udział w szkoleniowych Radach Pedagogicznych. 

Prywatnie jestem mamą  dwójki  wspaniałych dzieci ( więc nic nie jest mi obce:)

Rozumiem  potrzeby dziecka i do każdego podchodzę indywidualnie tak jak bym sama chciała by moje dzieci były traktowane i zrozumiane.