Przedszkole Niepubliczne - Plutonu "AK" Torpedy

Zajęcia dodatkowe

W ramach czesnego oferujemy następujące zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę

Zajęcia plastyczne

Język angielski

    Anna Frączek- z Biedroneczką współpracuję od października 2022 jako nauczyciel j.angielskiego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Amerykanistyka a także Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Psychologia. Z dziećmi prowadzę zajęcia j.angielskiego od 4 lat w szkołach  Early Stage ,obecnie Helen Doron.  

  Izabela Gołos- w Biedroneczce zajęcia z j.angielskiego prowadzę od 6 lat, jestem także wychowawcą grupy 4 latków. Wychowawstwo bardzo licznej w  tym roku grupy spowodowało, że zajęcia z j.angielskiego przejęła w dużej mierze pani Ania, ale pozostajemy ze sobą w ścisłej współpracy.       

 

ANNA FRĄCZEK

IZABELA  GOŁOS

Gimnastyka korekcyjna

Nazywam się Marta Wychowałek. Jestem mgr fizjoterapii i terapeutą SI. W 2016 roku skończyłam Uniwersytet Medyczny uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. A w 2020 roku ukończyłam studia podyplomowe w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. 
W pracy z dziećmi mogę wykorzystać szkolenia jakie ukończyłam m.in. „Elementy Pilates w rehabilitacji”, „Skoliozy – diagnostyka i postępowanie  fizjoterapeutyczne” oraz „Terapia ręki”.
W przedszkolu prowadzę z Państwa dziećmi zajęcia korekcyjne.
Praca z dziećmi to jest coś w czym najbardziej się odnajduję. A radość dziecka na zajęcia jest najlepsza nagrodą za nie.

Zajęcia taneczne

Maja Małczak- czynna tancerka i instruktorka tańca towarzyskiego, kilkukrotna Mistrzyni Polski, studentka Pedagogiki na APS w Warszawie

Zajęcia sportowe